Lichtsensor buiten Twilight automatisch lichten aan met timer wit
Grijze lichtsensor / schemerschakelaar geschikt voor buiten. Deze schakelaar zorgt ervoor dat lampen automatisch aan en uit gezet worden als het donker wordt. Deze schakelaar heeft instellingen. Hierdoor is de tijd in te stellen zodat de lampen niet de hele nacht branden.
Productinformatie
De lichtsensor is handig om je lichten automatisch te schakelen. Door deze schemerschakelaar gaan de lampen automatisch aan als het donker is.
Je hoeft de buitenlampen dus niet meer handmatig aan of uit te zetten. Met deze schakelaar gebeurt dit allemaal van zelf! Je kan dus van elke buitenlamp een buitenlamp met schemerschakelaar maken.
Het apparaat is voorzien van een timerfunctie. Hierdoor branden de lampen na zonsondergang voor een bepaalde tijd. Zo kunt u de verlichting naar wens instellen voor een bepaalde tijdsduur. Dit is handig voor situaties waarbij u bijvoorbeeld wilt dat de verlichting aanblijft tot een bepaalde tijd.
Deze sensor is gemakkelijk te installeren en te gebruiken. Het is een eenvoudig apparaat dat je leven een stuk gemakkelijker maakt. Het automatiseerd het aan en uit zetten van de verlichting. Je vergeet niet de lampen niet meer aan of uit te zetten.
Door deze lichtsensor te gebruiken kunnen alle buitenlampen automatisch aangezet worden als het donker wordt in de tuin. De Twillight sensor is in te stellen zodat de lampen bij jouw gewenste schemer aan gaan. Door de timer worden ingesteld zodat de lampen niet de hele nacht aanstaan.
Technische Informatie
Producttype: Lichtsensor buiten
Materiaal: kunststof
Kleur: grijs
Lichtintensiteit: 2-300lux
Directe werking op 230V / 50HZ
Vermogen: max. 1200W
Afmetingen: ca. 108x70x40mm (l-b-h)
Opbouwmontage - temperatuurbereik: -20 ° C tot + 40 ° C
Instelbereik van 1 tot 8 uur of van zonsondergang tot zonsopgang
Beschermingsklasse: IP44
Alle informatie volgens fabrikant
Dit artikel bevat:
1x schemersensor
1x bevestigingsmateriaal
Vergelijkbare producten met sensor
Eigenschappen / opties | Lichtsensor |
---|---|
Merk | CentralLight |
Kleur | Grijs |
Levertijd: | 1 dag |
Conditie | Nieuw |
Verkocht per | 1 stuk |
Zakelijk bestellen of grote hoeveelheden nodig?
We kunnen al onze producten snel en voordelig leveren. We leveren vaak verlichting voor nieuwe hotels, restaurants en tuinen. We denken graag met je mee!
Voor bedrijven in Belgie is het mogelijk om een factuur zonder BTW te krijgen.
Bedankt!
Team FOIR