Garage TL balk geschikt voor led armatuur wit 660mm IP65
Garage verlichting met een lengte van 600mm, dit armatuur is geschikt voor een tl balk van 600mm. Dit armatuur is geschikt voor led tl balken.
Productinformatie
De Slim Waterproof armatuur voor een 600mm IP65 LED-buis met een zijaansluiting stelt ons in staat om een T8-buis te installeren en deze te beschermen tegen stof en vocht.
Met dit type LED-buis waterdichte displays hebben we een licht dat we kunnen plaatsen een LED-buis met een hoge lichtcapaciteit en dat perfect het weer ondersteunt dankzij de beschermingsfactor IP65. Dit waterdichte scherm voor een 600mm LED-buis is gemaakt van PC en is zeer goed bestand tegen stoten.
Het kan op elk oppervlak worden bevestigd met behulp van roestvrijstalen klemmen. Aan de andere kant bevat het waterdichte display voor een 600mm LED buis IP65 met aansluiting aan de zijkant al alle bedrading en lamphouders die nodig zijn om te kunnen werken.
*Buizen niet inbegrepen
Technische Informatie
Elektrische Veiligheidsklasse: I
Dimbaar: Nee
Lichtbron: T8 600 mm buis
Gebruik: Binnen en Buiten
IP Beschermingsfactor: IP65
IK Beschermingsfactor: IK07
Materiaal: Kunststof
Montage: Opbouw
Afmetingen: 660x68x50 mm
Garantie: 2 Jaar
Certificaten: CE & RoHS
Dimbaar | Niet dimbaar |
---|---|
Merk | CentralLight |
Kleur | Grijs |
Levertijd: | 3-5 dagen |
Hoogte | 68mm |
Diepte | 50mm |
Breedte | 660mm |
Conditie | Nieuw |
Verkocht per | 1 stuk |
Zakelijk bestellen of grote hoeveelheden nodig?
We kunnen al onze producten snel en voordelig leveren. We leveren vaak verlichting voor nieuwe hotels, restaurants en tuinen. We denken graag met je mee!
Voor bedrijven in Belgie is het mogelijk om een factuur zonder BTW te krijgen.
Bedankt!
Team FOIR