Wandlamp buiten zwart 'Villa' met PIR bewegingsmelder E27 fitting modern glas
Moderne zwarte Villa wandlamp voor bij de voordeur met een ingebouwde PIR bewegingsmelder, beschikt over een E27 fitting, geleverd exclusief lichtbron.
Productinformatie
De Mini Villa Lamp is ongetwijfeld een zeer decoratief en veelzijdig element dat past bij elke stijl. Deze wandlamp heeft een E27 LED-lamp nodig en daarom zullen we afhankelijk van de lampen die we selecteren, bepalen welk type licht we willen hebben om de ruimte te corrigeren. We moeten alleen rekening mee houden dat de bollen een maximale breedte van 62 mm kunnen hebben. Het kan aan elk type oppervlak worden bevestigd door de lamp aan elke muur te schroeven.
Het geven van een modern tintje aan de verlichting. Het was nog nooit zo eenvoudig als nu, dankzij het assortiment buitenverlichting dat wij u in FOIR aanbieden.
Technische Informatie
Maximaal vermogen: 60 w
Voltage: 220-240v ac
Fitting: E27
Lichtpunten: 1
Gebruik: binnen en buiten
IP beschermingsfactor: IP44
Materiaal: polypropyleen
Montage: opbouw
Afmetingen: 212x171x356 mm
Hoogte: 356 mm
Breedte: 171 mm
Lengte: 212 mm
Werkingstemperatuur: -20°c ~ +50°c
Vereist montage: ja
Exclusief: Lichtbron
Garantie: 5 jaar
Certificaten: CE & RoHs
Dimbaar | Dimbaar |
---|---|
Eigenschappen / opties | Bewegings sensor |
Fitting type | E27 fitting |
Merk | CentralLight |
Kleur | Zwart |
Levertijd: | 1 dag |
Conditie | Nieuw |
Verkocht per | 1 stuk |
Zakelijk bestellen of grote hoeveelheden nodig?
We kunnen al onze producten snel en voordelig leveren. We leveren vaak verlichting voor nieuwe hotels, restaurants en tuinen. We denken graag met je mee!
Voor bedrijven in Belgie is het mogelijk om een factuur zonder BTW te krijgen.
Bedankt!
Team FOIR