Chrome haak plafondhaak

Plafondhaak 3 haken chrome 5kg haak lamp ophangen zilver


ACTIE: 15% KORTING code: PINKSTEREN


Plafondhaak 3 haken chrome 5kg haak lamp ophangen zilver

​19,50

Plafondkap met 3 haken. Gebruik deze haak om een lamp aan het plafond te hangen. Deze haak kan je gebruiken voor het ophangen van je lamp.

Productcode
6685
Voor bezorging op 06/06/2023, bestel binnen

Productinformatie
Dit is een klassieke triple plafondhaak, oorspronkelijk ontworpen voor het ophangen van bijvoorbeeld opaline glas lampenkappen door drie kettingen en haken.

Deze plafondhaak past perfect bij onze serie nieuwe plafondhaken. Deze haken zijn geschikt voor alle soorten verlichting en het ophangen van lichte lampenkappen. Deze stijlvolle plafondhaak zal prima passen in de meeste gipsplafonds.

Het gat in het midden van de plafondkad heeft een schroefdraad, deze kan gebruikt worden voor het aanbrengen van een kabelgrip of een extra haak.

Technische Informatie
Afmetingen: 72mm diameter x 42mm totale hoogte.
Montagegaten past op elektrische schakeldozen.
Max belasting 5kg.

Product details
Merk HFES
KleurChroom
Levertijd:5 dagen
ConditieNieuw
Verkocht per1 stuk
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

Zakelijk bestellen of grote hoeveelheden nodig? 

We kunnen al onze producten snel en voordelig leveren. We leveren vaak verlichting voor nieuwe hotels, restaurants en tuinen. We denken graag met je mee!

Voor bedrijven in Belgie is het mogelijk om een factuur zonder BTW te krijgen.

Bedankt! 

Team FOIR

Plafondkap met 3 haken. Gebruik deze haak om een lamp aan het plafond te hangen. Deze haak kan je gebruiken voor het ophangen van je lamp.

Chroom, FOIR.NL,Plafondhaak